Mülakatname hakkında önemli duyuru

Mülakatname hakkında önemli duyuru

Son zamanlarda bir çok kullanıcıdan uygulamanın ücretli olmasıyla ilgili olumsuz geri dönüş aldığımızdan bu açıklamayı yapma gereksinimi duymuş bulunmaktayız.

Bilindiği üzere her hizmetin bir maliyeti vardır.
Mülakatname ilk kurulduğunda ücretsizdi ve giderleri reklamlar ile karşılanmaya çalışılıyordu, fakat uygulama bir sosyal medya platformu veya oyun olmadığı için mülakata hazırlanan kullanıcılar uygulamayı sadece mülakat dönemlerinde kullandığından reklam gelirleri uygulama giderlerini karşılamaya yetmiyordu.

Bir çok defa uygulama giderleri için geliştiriciler olarak bizler kendi cebimizden harcadık.

İçerisinde bir çok kategoriden binlerce soru -  cevap olan uygulamamız bir çok adayın mülakatında başarılı olmasına vesile olmuştur.

100% soru tutturma gibi bir iddiamız olmadığı gibi mülakatlarda soruları bilerek kazanmanın bir garantisi olmadığı da bilinmektedir.

Fakat, sorulan soruları bilmenin avantajları, soruları bilmenin verdiği özgüven ve duruş muhakkak komisyon üzerinde olumlu etki yaratmaktadır.

Uygulamamızın giderleri aşağıdaki gibidir;

-Android Uygulama geliştirme ve güncelleme giderleri
-IOS Uygulama geliştirme ve güncelleme giderleri
-Android ve IOS uygulama web servis ve hosting giderleri
-mulakatname.com web sitesi geliştirme ve güncelleme giderleri
-mulakatname.com web sitesi hosting ve domain giderleri
-Yeni soru bulma - araştırma - tarama - doğruluk kontrol - hatalı soru inceleme personel ekibi giderleri
-Uygulama içerik ekleme - bildirim gönderme - uygulama marketleri yorum analiz - satın alma ve sonrası süreçleri destek personeli giderleri
-Google Play Store uygulama yayımlama giderleri
-App Store uygulama yayımlama giderleri

(Not : IOS uygulama geliştirme süreçleri devam etmektedir.)

ve daha burada belirtmediğimiz çeşitli kalemler olmak üzere bu hizmetin kullanıcılarının farketmediği fakat gerçekte varolan giderleri mevcuttur.

yukarıdaki maddeler bir defaya mahsus olmadığı gibi belirli süreçlerde ödemeleri tekrarlanmaktadır. 

*Uygulamayı bir defa satın aldığınızda sadece bir kategoride değil,aynı cihazda tüm kategorilere sınırsız ve reklamsız olarak erişim hakkı kazanırsınız ve düzenli olarak eklenen her soru - cevaba erişebilirsiniz.

*Uygulamanın ücretli olduğu bilgisi uygulama markette uygulama açıklamasında, uygulama detaylarında mevcuttur.

*Uygulamanın ücretli olmasının sebebi yukarıda belirttiğimiz maddelerden ötürüdür. Kaldı ki ortada bir hizmet var ve bu hizmetin bedeli olarak talep edilen bir ücret var, kimseden durduk yere bir ücret talep etmiyoruz.

*Uygulamayı incelemeden, soru ve cevaparı görmeden, içerik kalitesini değerlendirmeden sadece uygulamanın ücretli olmasından ötürü olumsuz eleştiri - hakaretler almaktayız.

*Bütün uygulama marketleri ve websiteleri arasında kategori sayısı ve içerik zenginliği olarak Türkiyenin en büyük mülakat kaynağı Mülakatname'dir.

*Aynı hizmeti veren ve sadece bir kategori veya bir kaç kategoride içerik barındıran bir çok uygulamanın fiyatı Mülakatname'nin satış fiyatından çok daha yüksektir.

Tüm adaylara mülakatlarında başarılar diler, Mülakatname'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mülakatname Geliştirici Ekibi